معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه از موافقت حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای با اعمال مدرک دوم تحصیلی کارکنان شاغل در مشاغل اداری قوه قضائیه موافقت کرد.

محمدباقر الفت با اعلام این خبر اظهار داشت: این تصمیم با هدف تکریم کارکنان خدوم قوه قضائیه و فراهم کردن زمینه دانش‌افزایی و ارتقاء علمی و کسب مهارت مورد نیاز در زمینه وظیفه شغلی اتخاذ گشته است.

الفت همچنین اضافه کرد:‌تعداد قابل توجهی از همکاران اداری شاغل در دادگستری‌های سراسر کشور طی سنوات اخیر موفق به ادامه تحصیل در مقاطع و مدارج بالاتر شده بودند لیکن علیرغم بهره‌گیری عملی دستگاه از سطح تحصیلات آنها امکان اعمال مدرک تحصیلی این دسته از شاغلین و برخورداری آنان از مزایای مربوطه میسر نگردیده بود که با امعان نظر و توجه خاص ریاست معظم قوه قضائیه و تلاش و پیگیری حوزه معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی این مهم محقق گردید.

معاون رئیس قوه قضاییه در پایان افزود: کلیه همکاران اداری شاغل در قوه قضائیه که موفق به اخذ مدرک تحصیلی دوم گردیده‌اند، به شرط اینکه رشته و مقطع تحصیلی بالاتر در شرایط شغلی مورد تصدی کارمند پیش‌بینی شده باشد، از مزایای اعمال مدرک جدید برخوردار خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *