مشاوره

موسسه حقوقی عدل پویان زرین با سابقه درخشان در زمینه موارد حقوقی در راستای سهولت دسترسی کلیه هموطنان عزیز به مشاور حقوقی و یا وکیل در هر کجای ایران دست به راه اندازی سامانه اینترنتی مشاوره آنلان زده است . موسسه حقوقی عدل پویان زرین با توجه به نیاز هموطنان عزیز به مشاوره حقوقی، وکیل و…. برآن شد تا پیشرفته ترین سامانه مشاوره آنلاین سطح کشور را راه اندازی نماید.

در این سامانه کلیه عزیزان بعد از ثبتنام در سایت و دریافت نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی خود وارد این بخش شده و از منوی ارسال موضوع موضوع مورد نظر را مطرح می نمایند ، همچنین کاربران میتوانند در صورت لزوم و برای بهبود در روند مشاوره پرونده خود را همراه با درخواست خود ارسال نمایند.

بعد از ارسال موضوع شماره پیگیری یکتا از طریق سیستم برای شما صادر میگردد و میتوانید با استفاده از این شماره از بخش پیگیری پرونده پرونده خود را مشاهده و در جریان روند رسیدگی به آن قرار گیرید. بعد دریافت موضوع مورد نظر و همچنین فایلهای احتمالی پرونده ، کارشناسان حقوقی موسسه پرونده شمارا ملاحظه و مطالعه نموده و مبلغ مورد نظر برای ادامه مشاوره را به شما اعلام و در صورت موافقت و واریز وجه مورد نظر مشاوره ادامه پیدا خواهد کرد و در غیر اینصورت پرونده بسته خواهد شد. با تشکر موسسه حقوقی عدل پویان زرین