صلح و سازش ۳ پرونده مهم ملکی و مالی به ارزش ۱۷ میلیارد تومان

محمدیار ممبینی رئیس دادگستری دزفول در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزانگفت: با ارجاع ۳ پرونده مهم اختلاف ملکی و مالی جهت حل و فصل به این شعبه، اعضاء شعبه ۱۳ شورای حل اختلاف دزفول با تلاش و کوشش توانستند پرونده اختلاف بر سر ملک تجاری واقع در مرکز شهر به ارزش ۱۶ میلیارد تومان که بین مؤجر و مستأجر پیش آمده بود را پس از ۸ سال کشمکش بین طرفین و تخلیه ملک و تحویل آن به مالک با صلح و سازش مختومه کنند.
وی افزود: در پرونده ملک تجاری دیگری به ارزش یک میلیارد تومان و اختلاف پیش آمده بین صاحب ملک و مستأجر با همکاری اعضاء این شعبه و برگزاری جلسه بین طرفین موجب شد مستأجر ملک مذکور را تخلیه و به مالک بازگرداند و با اعلام رضایت از یکدیگر این پرونده منتهی به صلح و سازش شد.

ممبینی در ادامه بیان داشت: همچنین پرونده مالی دیگری که مربوط به طلب یک نفر به ارزش ۱۶ میلیون تومان بود توسط اعضاء این شعبه مورد رسیدگی و با پرداخت مبلغ مذکور توسط بدهکار و اعلام رضایت طلبکار این پرونده با صلح و سازش مختومه شد.

وی اظهار کرد: با تلاش‌ها و کوشش‌های اعضاء شعبه ۱۳ شورای حل اختلاف دزفول پس از ۲ هفته این سه پرونده مهم با سرعت و دقت در این شعبه رسیدگی و با اعلام رضایت طرفین دعوا، منتهی به صلح و سازش شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *