رونق دوباره تولید در کارخانه لبنیات

هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری استان گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان با اشاره به رونق دوباره تولید در کارخانه لبنیات مینودشت، اظهار کرد: این کارخانه از ۲ سال پیش به علت مشکلات مالی و اختلاف شرکا تعطیل شده بود؛ اما با تلاش دادگستری این استان و پس از برگزاری چند نشست و بازدید از کارخانه، دوباره رونق گرفت.

وی افزود: پس از ماه‌ها تعطیلی و بیکار شدن همه کارگران، اکنون ۶۰ کارگر به کار بازگشته‌اند که با افزایش تولید، تعداد کارگران بیشتر خواهد شد.

به گفته هاشمیان این چهارمین واحد تولیدی استان گلستان است که از ابتدای امسال رونق دوباره گرفته و در مجموع ۳۷۰ نفر در این واحد‌ها مشغول به کار شده‌اند.

رئیس کل دادگستری گلستان افزود: سال گذشته هم با تلاش‌های انجام شده از بیکار شدن ۳۵۰ کارگر جلوگیری شد.

هاشمیان افزود: مشکلات تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی در دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه استان گلستان مستقر در مرکز این استان با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط بررسی و برای رفع ان چاره اندیشی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس بخشنامه ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه که به همه دادستان‌ها و واحد‌های اجرایی ثبت هم اعلام کرده‌ایم هیچ کارخانه یا ابزار و سایل تولید در استان توقیف نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *