رد پای متهم پرونده پخش تصاویر خانوادگی در پرونده زورگیری از تاجر قند و شکر

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، صبح دیروز  متهم پرونده زورگیری خیابانی در شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۳۴ حاضر شد.

در ابتدای جلسه بازپرسی، شاکی این پرونده که یک تاجر قند و شکر بود اظهار کرد: در سال ۹۶ یک شب که با موتورسیکلت خود در حال رفتن به محلی بودم، دو موتورسوار جلوی مرا گرفتند و با تهدید اسلحه و قمه وسایل و موتورسیکلت مرا به سرقت بردند؛ پس از آن، موضوع را با پلیس در جریان گذاشتم و شکایت کردم.

وی ادامه داد: سه ماه بعد موتورسیکلت من در یکی از شهرستان‌ها پیدا شد و در آن زمان به کسی مظنون نبودم تا اینکه میان من و این آقا (متهم) درگیری مالی پیش آمد و شروع به تهدید کرد و مدعی شد که تصاویر خانوادگی ما را پخش می‌کند.

شاکی پرونده بیان کرد: در ۲۹ اسفندماه سال گذشته، این آقا (متهم) تمامی عکس‌ها و فیلم‌های خانوادگی مرا پخش کرد که در این خصوص شکایتی تنظیم کردم و بازپرس دادسرای جرایم رایانه‌ای دستور بازداشت متهم را داد؛ همچنین متهم در یک پرونده دیگر که شاکی آن من هستم، متهم به خیانت در امانت است و روز گذشته آخرین جلسه دفاع وی بود که آنجا در خصوص پخش تصاویر خانوادگی بازداشت شد.

در ادامه قاضی ایردموسی، بازپرس شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت از متهم پرسید که شغلش چیست و علت سفر‌های مختلف خارج از کشورش چه بوده است.

متهم ۴۴ ساله در پاسخ گفت: من کارخانه پلاستیک دارم و سفر‌ها تفریحی و کاری بوده است که همراه همسرم می‌رفتم.

قاضی ایردموسی خطاب به متهم گفت: اعتیاد داری؟

متهم در ادامه بیان کرد: اعتیاد ندارم، اما گاهی شیشه مصرف می‌کردم و اکنون در حال ترک هستم.

بازپرس شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت اذعان کرد: شاکی مدعی است که تصاویر و فیلم‌های خانوادگی وی که در اینستاگرام منتشر شده همان تصاویر و فیلم‌هایی است که در گوشی تلفن همراهی که در سال ۹۶ از ایشان سرقت شده بوده است، در این خصوص چه توضیحی دارید؟

متهم در پاسخ گفت: این گونه نیست، آن تصاویر را خود شاکی در اختیار من گذاشته بود و من در ماجرای سرقت نقشی نداشتم.

در این هنگام، شاکی پرونده اظهار کرد: آن تصاویر و فیلم‌ها صرفا در همان گوشی و لپ تابی بوده که از من سرقت شده؛ از طرفی هیچ تصویر و یا فیلم خانوادگی از جانب من به متهم ارسال نشده بود.

در پایان به دستور قاضی ایردموسی، متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *