توضیحات دادستان تهران در رابطه با محکومیت یک نماینده مجلس/ فروش کلان و انبوه اقلام اساسی مازاد بر قیمت‌های مصوب اخلال در نظام اقتصادی محسوب می‌شود

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، جعفری دولت آبادی دادستان تهران در برنامه پارکشهر رادیو تهران به سئوالات مطروحه در رابطه با پرونده‌های قضایی پاسخ داد.

وی با تبریک میلاد امام جواد (ع) در پاسخ به سئوالی در مورد محکومیت یکی از نمایندگان مجلس گفت: دادستانی تهران گزارش مبسوطی برای هیات نظارت مجلس ارسال کرد. پرونده جدید این فرد به دادگاه رفت و دادگاه در یک بخشی نپذیرفت و در بخشی پذیرفت ولی چون مرتبط با مسایل اخلاقی است و قطعی نیست و قابل اعتراض است اعلام آن اشکال دارد.

دادستان تهران ادامه داد: گزارش پرونده فعلی و پرونده‌های سابق را برای هیات نظارت مجلس ارسال کردیم و باید صبر کنیم تا حکم قطعی شود.

وی در بخشی از اظهاراتش اعلام کرد: فروش اقلام اساسی مثل گوشت و مرغ و لبنیات مازاد بر قیمت‌های مصوب اگر به نحو کلان و انبوه باشد اخلال در نظام اقتصادی محسوب می‌شود.

جعفری دولت آبادی با اشاره به تشکیل کمیته مقابله با گرانفروشی گفت: در بخش نظارت به دستگاه ها کمک زیادی از سوی قوه قضاییه صورت گرفت.

دادستان تهران تاکید کرد: باید در مقابل اجرای تصمیمات محکم ایستاد.

خبر در حال تکمیل است…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *