برنامه ریزی برای پیشگیری از قاچاق دام

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از پیش اعلام نشده از دادگستری شهرستان گچساران، از نزدیک با قضات و کارکنان این حوزه قضایی دیدار و گفتگو کرد.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع همکاران قضایی این شهرستان به نظارت‌های درون سازمانی در دستگاه قضایی اشاره کرد و گفت: این نظارت‌ها موجب سلامت قضات و کارکنان می‌شود و به نفع خودمان و مردم است.

نگین تاجی لزوم نظارت در رعایت حقوق عامه در سطح جامعه را یکی از اولویت‌های دستگاه قضایی در استان عنوان کرد و اظهار داشت: نظارت بر رعایت حقوق عامه وظیفه‌ قانونی قوه قضائیه است و ملاک دادگستری در این راه، قانون است.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه توجه به مشکلات شهروندان را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: با همکاری اداره تعزیرات حکومتی، تشدید نظارت بر بازار و بهداشت عمومی را مورد توجه جدی قرار داده تا فرصت سوء استفاده برای سودجویان فراهم نشود.

نگین تاجی گفت: با برنامه ریزی و هماهنگی با ادارات و سازمان‌های ذیربط نسبت به برنامه ریزی و پیشگیری از قاچاق دام به خارج از کشور اقدام تا قاچاق دام باعث نشود زمینه‌ تولید فراورده‌های دامی کاهش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *