افزایش ۸ درصدی کشف جرایم/ هر ۳ ثانیه یک تماس با پلیس ۱۱۰

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در همایش فرماندهان، روسا و مدیران ضمن قدردانی از تلاش‌های مجاهدانه و ایثارگرانه ماموران پلیس تهران اظهار داشت: بحمدالله با تلاش جمعی و مجاهدت ها و ایثار و حضور مقتدرانه همکارانم در حوزه های مختلف انتظامی و ترافیکی پلیس پایتخت در سال ۹۹ موفقیت های بزرگی در حوزه های مختلف کسب کرد و به اهداف ترسیم شده دست پیدا کردیم.

وی با تاکید بر اینکه امنیت تعطیل بردار نیست، تصریح کرد: در سال گذشته علیرغم مواجه با پدیده ای ناشناخته به نام ویروس کرونا با رعایت دقیق ملاحظات و پروتکل های بهداشتی اجازه ندادیم که کوچکترین خللی در حوزه تامین امنیت و آرامش مردم ایجاد شود.

رئیس پلیس تهران بیان داشت: در سال ۹۹ با اقدامات صورت گرفته و با اجرای طرح های ابتکاری در حوزه پلیس های تخصصی در کشف جرایم ۸ درصد افزایش داشته ایم.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه هر سه ثانیه یک تماس مردمی با سامانه۱۱۰ پلیس پایتخت برقرار می شود، تصریح کرد: با بررسی های صورت گرفته با صحت و سرعت عملکرد تیم های عملیاتی ۱۱۰ رضایت مردمی از این بخش به ۹۱ درصد رسیده است که این امر نشان دهنده عملکرد خوب و مناسب تیم های ۱۱۰ پلیس تهران است.

فرمانده انتظامی پایتخت با اشاره به کسب رتبه برتر اشراف فرماندهی پلیس پایتخت در بخش های مختلف خاطرنشان کرد: با تلاش های صورت گرفته پلیس پایتخت در اشراف فرماندهی رتبه اول کشوری را کسب کرد که این موضوع در نوع خود یک رکورد محسوب می شود.

رئیس پلیس تهران با تاکید بر اینکه تکریم مردم همواره از اولویت‌های اصلی و مهم پلیس بوده، اظهار داشت: در بهبود فضای خدمت و مناسب سازی اماکن انتظامی اقدامات خوبی داشته ایم که می توان گفت پلیس پایتخت در این حوزه جزو استان های پیشتاز و برتر محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *