آزادی چهار هزار و ۷۵۰ نفر از زندانیان غیر عمد

به گزارش حجت الاسلام و المسلمین محمد علی تقوی فرد، رئیس کل دادگستری استان مازندران در اولین جلسه ستاد دیه این استان در سال جدید با اشاره به آیاتی از قرآن کریم، گفت: انسان‌ها می‌توانند با اعمال خداپسندانه همچون کمک به نیازمندان، عملکردی خوب و ماندگار در کارنامه اعمال خود ثبت کنند که قطعاً نزد خداوند متعال ماندگار خواهد بود.

رئیس کل دادگستری مازندران، اطلاع رسانی صدا و سیمای استان را در فرهنگسازی برای کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد بسیار موثر دانست و افزود: خیرین ومردم همیشه یار و یاور ما بوده اند و می‌توانیم با یک برنامه ریزی صحیح در سال جدید برای آزاد سازی و کمک به زندانیان جرائم غیر عمد گام‌های مثبتی برداریم تا به آغوش گرم خانواده خود بازگردند.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد در خصوص برگزاری جشن گلریزان اظهار کرد: این نوع مراسم یک فرصت خوب و مناسب برای فرهنگ سازی در راستای آزادی زندانیان است که همیشه در این خصوص شاهد کمک مردم و مسولین برای آزاد سازی زندانیان غیر عمد بوده ایم.

وی خاطرنشان کرد: از زمان تشکیل ستاد دیه استان در سال ۱۳۸۱ تا پایان سال ۱۳۹۷، چهار هزار ۷۵۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد استان مازندران آزاد شدند که برای این امر بیش از ۷۰۵ میلیارد ریال نیز از محل کمک‌های دولتی و مردمی هزینه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *